1
3
2
previous arrow
next arrow
3
1
2
previous arrow
next arrow

Uzyskaj prestiżowe i uznane w międzynarodowym biznesie wykształcenie

Akredytacje i rejestry

Fundacja EFQM jest organizacją członkowską non-profit, która pomaga organizacjom doskonalić się dzięki Modelowi Doskonałości EFQM używanemu przez ponad 30 000 organizacji w Europie.

Nasza Uczelnia działa zgodnie z modelem doskonałości EFQM. Jesteśmy w elitarnym gronie zaledwie 4 organizacji z Polski. Członkostwo w EFQM potwierdza realizację naszych procesów na najwyższym światowym poziomie.

4
6
5

Z WAY to excellence Business School to stowarzyszenie doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych naukowców, trenerów i coachów.
Naukowa rada doradcza oraz wysoko wykwalifikowani mentorzy z poszczególnych dziedzin zarządzania gwarantują kompetencje i wysoką jakość we wszystkich dyscyplinach.
Z-Way opiera się na sprawdzonych metodach i innowacyjnym podejściu. Współpraca z naukowcami z różnych uczelni i instytutów wspiera nasz rozwój.
„Naukowo rozsądne, innowacyjne, pragmatyczne i zorientowane na praktykę” to żywa rzeczywistość.

2

Institute for Executive Development jest organem akredytującym programy szkoleń menedżerskich oraz studia podyplomowe z zakresu Executive Education, w tym prestiżowe i cieszące się międzynarodowym uznaniem programy Doctor of Business Administration (m.in. programy Executive i European Edition dla krajów Europy Wschodniej).
Nasze audyty obejmują każdy aspekt związany z procesem kształcenia na studiach MBA, DBA oraz LL.M.

1

Baza dostarcza informacji na temat oceny zagranicznych kwalifikacji i wspiera władze, pracodawców i osoby prywatne w klasyfikowaniu zagranicznych kwalifikacji w niemieckim systemie oświaty.

3

EMCC istnieje, aby rozwijać, promować i ustalać oczekiwania dotyczące najlepszych praktyk w zakresie mentoringu, coachingu i nadzoru na całym świecie z korzyścią dla społeczeństwa

1
4
6